Altın Lokantası | Hizmetlerimiz
15397
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15397,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

ÖNCELİĞİMİZ

Müşteri Memnuniyeti Bizler İçin Vazgeçilmezdir. Müşterilerimizin ziyaretlerini devamlı kılmak için temiz, sıcak ve keyifli bir ortamda uygun fiyata, yüksek kalitede ürün ve üstün hizmet sağlarız. Amacımız, her zaman her bir misafirimize Kalite, Servis, Temizlik & Değer sunmaktır.

Tüm ürünler en taze ve birinci sınıf malzemeden özenle tedarik edilerek hazırlanır.
Meslekte devamlılığımızın esası olan temizlik ve titizlik,ALTIN LOKANTASI tecrübesi ile müşterilerin memnuniyetine sunulur.
ALTIN LOKANTASI daima müşterilerinin eleştiri ve önerilerine karşı gerekli hassasiyeti göstererek başarı ve devamlılığını sağlamıştır.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ

Sağlığınızı düşünerek verdiğimiz hizmetin kalitesini hiçbir zaman                               düşürmemek ilk amacımızdır.

    • Kebap ve pide çeşitlerimiz, tatlılarımız ve ikramlarımızın tadına bakmak için siz değerli dostlarımızı her zaman bekliyoruz.

    • Hijyenik ortamda, en kaliteli ürünler, her biri kendi mesleğinde en iyi olan ustalarımız tarafından, siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunulur.
    • Güler yüzlü hizmet, kaliteli ürün ve kusursuz servis ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak tek amacımızdır.
    • Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz
100

MEMNUNİYET

100

KALİTE

100

GÜVEN

100

TECRÜBE

KURUMLARA ÖZEL SERVİS

Çalıştığınız kurum her nerde olursa olsun toplu bir şekilde verilen sparişlerinizi hızlı bir şekilde hazırlayıp, kaliteli paketleme yöntemleriyle sıcak bir şekilde servisinize sunuyoruz.

ÖZEL TOPLANTI VE BULUŞMA ORGANİZASYONLARI

Özel gün ve önemli toplantılarınızı, rahat bir şekilde , sessiz bir ortamda kaliteli ve güler yüzlü bir servis sunuyoruz.

EV & İŞ YERLERİNE SERVİS

Evde veya iş yerinizde olun , nerde olursanız olun biz beş dakikaya ordayız.